NavigaceLaser

U nejmenších drobných žilek – metliček (”pavoučích sítí”) – má nejlepší efekt laserová léčba jako poslední v řadě metod.

Jedná se o barvivové lasery, kde světelná energie laseru se přeměňuje v tepelnou v metličkách až v červené barvě krvinek.Tím jsou likvidovány nejmenší křečové žíly – mikrovarixy. Kůže zůstává nepoškozena.

Všechny radikální způsoby léčby – operace, sklerotizace, laserterapie, jsou-li vhodně prováděny, nejsou metody konkurenční, ale v kombinaci dávají skvělé výsledky.

Proto doporučujeme s rozmyslem vybrat si zařízení, které má s léčbou varixů zkušenosti, dosahuje dlouhodobých kvalitních výsledků a poskytuje péči v celém rozsahu možností léčby. Řešení recidiv a opakujících se varixů po nevhodné a neúspěšné předchozí léčbě jak operační, tak sklerotizační, je mnohem náročnější a složitější.

U rozsáhlých křečových žil se neobejdeme bez operace na základě cévně chirurgických pravidel, kterou pravidelně kombinujeme s ostatními metodami v rámci Kliniky jednodenní chirurgie ambulantně.


Kontakty

Adresa

Praha 2, Lublaňská 24/ 673, 120 00
Zobrazit na Google maps